Slovenciny.Com: | ZN.SK | KNIZNE NOVINKY | GAMEPLAY.SK |

 

 

Úvod
Eshop
Návod
Preklady
Download
Stavebnica
Tipy a triky

 
 
Najlepšia cena v SR

Gameexpres.sk

 

 

 

 
     
  Slovenský preklad

Slovenský preklad plnej hry verzií 1.0 a 1.0.1 prekladá celú hru do slovenčiny. V tejto verzii prekladu zatiaľ nie je plná diaktritika. Na moje prekvapenie som sa v tomto preklade, i keď to tak nevyzeralo, dostal dosť ďaleko, až na vydanie. Inštalácia tohto programu je na rozdiel od niektorých predchádzajúcich mierne zložitejšia. Pre pohľad autora. Pre vás je však upravená tak, aby ste nepocítili žiadnu obtiažnosť a podobne.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainstalovaná a taktiež, ak ste majiteľom plnej hry LEGO Star Wars II, inštalácia prebehne bez problémov.
Všetko potrebné, pre úspešne preloženie hry je nastavené v tomto inštalátore. Preto v prípade otváraniu nového programu počas inštalácie súborov neprerušujte nič z procesov.

Preklad vydaný exkluzívne pre web www.Slovenciny.com, eshop MEGAHRY.eu a ďalšie tu nespomenuté a s autorom prejednané médiá

Translation and Install:
Naetoo
naetoo(zavináč)centrum.sk
www.slovenciny.com

Autor si vyhradzuje právo pre použitie produktu na účely iné, ako sú stanovené. Zverejňovanie je obmedzené a ustanovované na základe dohôd a v rámci autorského zákona, ktorým vzniká nárok na požiadavky v zmysle zaobchádzaniu s produktom výroby. Editáciou a prekladom vznikly autorské práva vzťahujúce sa na konkrétny preklad. Ten je možné z hry odinštalovať a navrátia sa tak všetky pôvodné súbory na pôvodné hodnoty bez narušenia stability hry, ak nebol medzičasom uskutočnený žiaden zásah do fungovania iný.

ach jaj
Special Thanks: Morpheu$ - zahraničný kolega, ktorý pomohol pri importe jazykového súboru do hry a vytvoril mi preto aplikáciou, ktorú som použil pre ľahk import jazyka.
Slappy - za jeho trpezlivosť, rady a pomoc pri vytváraní tejto zložitej inštalácie
Marcel Košút - za zápal k testovaniu hry, i keď je po testoch

DOWNLOAD  - 600 Kb

 
     
 
 
     
 

Preklady do češtiny: 

Český plný preklad hry je možné získať len kúpením hry práve na MEGAHRY.eu. Čeština je umožnená stiahnuť každému zákazníkovi, ktorý si zakúpy akúkoľvek hru s prekladom a o prístup do Download sekcie požiada správcu eshopu mailom. Všetko potrebné sa dozviete pri objednávke a registrácií. Nič zložité. Celý systém je vytvorený pre maximálne pohodlie a nenáročnosť pre zákazníka.

 
     

 

 


   

         © Naetoo. All rights Reserved. www.slovenciny.com